موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: دل لوح ديده است، يعنی هر آنچه كه ديده می بيند در دل ثبت می گردد.     
کد خبر: 120744
تعداد بازدید: 336
تاریخ انتشار: - 10 : 15
حجت الاسلام حسن زاده خبرداد؛
فراخوان نام نويسي مدارس قرآني جنت موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان
نام نويسي مدارس قرآني جنت وابسته به موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان در مقاطع آمادگي، پيش دبستاني و پايه هاي اول تا ششم دبستان آغاز شد.
حجت الاسلام حسن زاده گفت: مدارس قرآني جنت در پنج شعبه مجزا و بيش از ده سال سابقه فعاليت با مجوز رسمي از اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، براي ثبت نام از دانش آموزان در سال تحصيلي 1400-99 اقدام نمود.
وي افزود: در برنامه ريزي آموزشي آمادگي و پيش دبستان جنت؛ آشنايي با حروف الفبا، آموزش علوم و رياضي، روخواني قرآن، احاديث نهج البلاغه همراه با قصه گويي و نمايش خلاق، احاديث قرآن به زبان انگليسي، حفظ سوره هاي کوتاهي از قرآن، آشنايي با مفاهيم ديني و مشاوره ويژه والدين گنجانده شده است.
مديرعامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام ضمن اشاره به وجود کادري مجرب در مدارس قرآني جنت ادامه داد: در اين مدارس امکانات ويژه اي شامل بازي خانه، کتابخانه و آزمايشگاه تعبيه شده است وبرنامه ريزي براي بازديد هاي علمي و هنري و نيز اردوهاي زيارتي و تفريحي ضمن گذراندن مفاد آموزشي و همچنين رعايت کامل پروتکل هاي بهداشتي از اولويت هاي تعيين شده به شمار مي رود.
وي ضمن اشاره به وجود زيرساخت هاي مطلوب و آمادگي کامل معلمان و پرسنل جهت ارائه آموزش هاي غير حضوري به بهترين نحو، عنوان کرد: در دبستان هاي قرآني جنت، تدوين فوق برنامه اي جامع با موضوعيت قرآن و نهج البلاغه به صورت تخصصي و زير نظر اساتيد برتر در اين زمينه، در کنار آموزش کتب تحصيلي لحاظ شده است.
حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به اينکه ظرفيت ثبت نام محدود است، عنوان کرد: علاقمندان مي توانند با مراجعه به پيش دبستان دخترانه و پسرانه قرآني جنت ۱ به آدرس کاشان، خيابان اباذر، جنب ساختمان مرکزي،کوي شهيد قطان و يا تماس با شماره تلفن هاي ۵۵۴۴۶۳۲۳-۵۵۴۶۴۴۴۵، و يا با مراجعه به آمادگي و پيش دبستان دخترانه و پسرانه قرآني جنت ۲ به آدرس سه راه مدرس، ابتداي بلوار شهيد مفتح، کوچه شهيد قسمت کننده، وحدت ۹ و يا تماس با شماره تلفن هاي ۵۵۵۷۹۵۷۱- ۵۵۵۴۲۱۰۶، جهت ثبت نام اقدام نمايند.
 مديرعامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام ادامه داد: افراد مي توانند براي ثبت نام به آدرس پيش دبستان و دبستان دخترانه جنت به آدرس خيابان ملا حبيب الله شريف، نبش چهارراه امام جواد (ع) و يا تماس با شماره تلفن هاي ۵۵۲۴۰۱۰۹- ۵۵۲۲۵۸۹۱ نيز مراجعه کنند.
يادآوري مي شود ثبت نام با مراجعه به آدرس آمادگي و دبستان پسرانه قرآني جنت به آدرس ميدان درب عطا، ابتداي خيابان غياث الدين جمشيد کاشاني و يا تماس به شماره تلفن ۵۵۲۳۱۷۹۰ و يا با مراجعه به آمادگي و دبستان دخترانه قرآني جنت آران و بيدگل به آدرس آران و بيدگل- خيابان ۱۷ شهريور- کوچه اداره پست، روبه روي مسجد امام خميني (ره) و يا تماس با شماره تلفن هاي ۵۴۷۲۶۲۵۲- ۵۴۷۲۶۲۷۲ نيز انجام مي شود.