موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: دل لوح ديده است، يعنی هر آنچه كه ديده می بيند در دل ثبت می گردد.     
کد خبر: 120673
تعداد بازدید: 983
تاریخ انتشار: - 39 : 9
مدير عامل موسسه اميرالمومنين ع آران و بيدگل خبر داد:
فراخوان آغاز ثبت نام کلاس هاي آموزشي ويژه فصل تابستان در آران و بيدگل
ثبت نام کلاس هاي آموزش قرآن و نهج البلاغه ويژه فصل تابستان توسط موسسه اميرالمومنين عليه السلام آران و بيدگل در رده هاي سني نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان دراين شهرستان آغاز شد.
حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به اينکه تکليف گرايي و کسب مهارت‌هاي زندگي، تقويت اراده، قدرت تفکر و مديريت در رفتار و گفتار، استعداديابي و پرورش استعدادها از جمله اهداف برگزاري اين کلاس هاي تابستاني است؛ گفت: حفظ 17 سوره از جز 30، نقاشي با موضوعات قرآني و خلاقيت و کاردستي از جمله کلاس هاي در نظر گرفته شده براي نونهالان مي باشد.
مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام ادامه داد: روخواني و روانخواني قرآن کريم، حفظ جز 30، نقاشي، آموزش احکام و نماز و کاردستي از جمله کلاس هاي آموزشي برنامه ريزي شده در تابستان براي گروه سني نوجوانان است.
وي خاطر نشان کرد: حفظ قرآن کريم، ترجمه و مفاهيم قرآن کريم و نهج البلاغه، روخواني و روانخواني قرآن کريم، تفسير قرآن و نهج البلاغه، حفظ سوره بقره، حفظ جز 29 و 30، تجويد و صوت و لحن،  از کلاس هاي پيش بيني شده ويژه بزرگسالان در موسسه اميرالمومنين عليه السلام آران و بيدگل مي باشند.
يادآوري مي شود بانوان علاقه مند مي توانند با مراجعه به آدرس خيابان 17 شهريور، کوچه اداره پست، روبه روي مسجد امام خميني(ره) و يا تماس با شماره هاي 54726272-54726252جهت ثبت نام اقدام نمايند.